Kapcsolat

 

ELVÉ 2004 Mérnökiroda Kft.


Székhely: 7694 Hosszúhetény, Kajdy köz 7.

Telephely: 7634 Pécs, Bolgár köz 10/B.

Telefon: +36 72 / 516-588

Fax: +36 72 / 516-589

 

Személyes elérhetőségek:

Laszkovszky Csaba

Ügyvezető

+36 20 / 228-9178

laszkovszky@elve2004.hu

Vas Tibor

Ügyvezető

+36 20 / 244-1960

vast@elve2004.hu

Boros Virág

Irodavezető

+36 30 / 628-3371

borosvirag@elve2004.hu

Varga Annamária

Tervező

+36 30 / 628-3371

varga@elve2004.hu

Horonitz Máté

Tervező

+36 30 / 825-4966

horonitz@elve2004.hu

Korcz Dénes

Tervező

+36 30 / 825-4966

korcz@elve2004.hu

Hegyi Zoltán

Tervező

+36 30 / 825-4966

hegyi@elve2004.hu

Magusics Pál

Tervező

+36 70 / 416-3620

magusics@elve2004.hu

 

 

 

2013 (C) Minden jog fenntartva

Jelentkezzen be a Xoçai rendszerébe!

Ha még nem regisztrált oldalunkra itt megteheti: Regisztráció